Kampanie AdWords

Kampanie AdWords to obecnie jedna z najbardziej efektywnych form reklamy w wyszukiwarce Google, partnerów wyszukiwania oraz sieci partnerskiej.

Linki sponsorowane wyświetlane są powyżej oraz obok wyniku wyszukiwania, przy każdorazowym zapytaniu internauty o konkretne hasło kluczowe.

 

DLACZEGO WARTO:

- Płacisz tylko za efekt

- Opłaty naliczane są wyłącznie za przejścia potencjalnego klienta na Twoją stronę internetową. Wyświetlenie linku, które nie zakończyło się kliknięciem, jest bezpłatne.

- Precyzyjnie docierasz

- Geotargetowanie pozwala na dokładne ustalenie zasięgu terytorialnego wyświetlanych reklam w obszarze działalności Twojej firmy.

 - Otrzymujesz natychmiastowy efekt

- Reklamy pojawiają się na pierwszej stronie wyniku wyszukiwania Google, nawet po kilkunastu minutach od rozpoczęcia kampanii.

- Kontrolujesz koszty

- Pełna kontrola wydatków na kampanię linków sponsorowanych, poprzez ustalenie następujących parametrów: budżetu kampanii, limitu dziennego, maksymalnej stawki, dni i godzin wyświetlania reklam, itp.

- Elastycznie zarządzasz

 

W trakcie trwania kampanii istnieje możliwość modyfikacji dowolnie wybranych parametrów.

 

W ramach usługi proponujemy profesjonalne przygotowanie, prowadzenie oraz optymalizację kampanii linków sponsorowanych w systemie budżetowym. Prowizja agencji ściśle uzależniona jest od wysokości budżetu reklamowego i ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Dodatkowo, w celu pełnej analizy ruchu generowanego na stronie klienta, instalujemy skrypt Google Analytics.

------------------------------------------------

Zasady dotyczące Firm Trzecich: Współpraca z Partnerem Zewnętrznym

 

FORMULARZ KONTAKTOWY: 

...

  • Nowy algorytm Google potrafi rozpoznawać obiekty w filmach

    03.09.2017

    Do tej pory narzędzia Google potrafiły przeszukiwać dla nas statyczne obrazu w celu znalezienia wskazanych przez nas obi

    Czytaj więcej...

test
test
test
test