O firmie

AGENCJA

EasySEM to prosty sposób na to, aby Twoja firma zaistniała w internecie. Status Certyfikowanego Partnera Google daje Ci pewność, że doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów zadba o Twój internetowy wizerunek.

Głównym profilem działalności agencji jest: tworzenie i optymalizacja kampanii linków sponsorowanych Google AdWords (SEM), pozycjonowanie w wyniku naturalnym (SEO) oraz kreowanie stron internetowych. W związku z rosnącą popularnością marketingu społecznościowego (social media marketing), nasza oferta została wzbogacona o tworzenie i zarządzanie profilami FanPage na portalu społecznościowym Facebook oraz Google +.

Jako Agencja EasySEM istniejemy od 2010 roku, jednakże z reklamą internetową związani jesteśmy od wielu lat. Połączenie indywidualnych zdolności specjalistów umożliwiło nam stworzenie wykwalifikowanej załogi potrafiącej sprostać nawet największym wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

 

DLACZEGO MY?

 • Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google,
 • Posiadamy zespół wyszkolonych specjalistów,
 • 100% pasji i zaangażowania,
 • Osiągane wyniki, a nie obietnice,
 • Tysiące słów kluczy, setki kampanii i tylko jeden cel...  zadowolony klient !

 

WSPÓŁPRACA

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą agencją prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

 

ZADOWOLONY KLIENT!

Zamiast opowiadać, pokażemy Ci w jaki sposób należy rozwijać biznes w wirtualnym świecie.

 

 

 

 • Nowy algorytm Google potrafi rozpoznawać obiekty w filmach

  03.09.2017

  Do tej pory narzędzia Google potrafiły przeszukiwać dla nas statyczne obrazu w celu znalezienia wskazanych przez nas obi

  Czytaj więcej...

test
test
test
test